Reference

Petra je skvělá fotografka, její práce ji baví a šíří kolem sebe skvělou náladu. Při focení v ateliéru nás dokázala hezky uvolnit a krásné fotky byly hned na světě. Srší nápady a svým profesionálním okem zachytí přesně ty okamžiky, které vystihují to krásné, co je v nás. Fotila nám i svatbu v katedrále pražského hradu a následnou oslavu na louce a skvěle se na to připravila. Celý den neúnavně pořizovala snímky a pečovala o nás svým vlídným slovem i úsměvem. Co nás ale velmi mile překvapilo, byl výsledný "produkt". Nejen krásné fotky zachycující atmosféru našeho dne, ale i jeho "balení". Petra má smysl pro detail, umí se nacítit na klienta a vystihnout podstatu. Je radost nechat o sebe takto pečovat. Děkujeme! 

                                                                                  Lenka Pánková


Tak fotky mluví za vše NÁDHERA a SPOKOJENOST . 

                                                                                          Radek

Se svatebním focením jsme byli maximálně spokojeni. Oceňujeme kreativitu, profesionální přístup, ochotu, originalitu. Paní fotografka je velice příjemná, nápaditá, kdykoli jsme potřebovali, přijela k nám domluvit detaily.Rozhodně bych její služby doporučila dále.Pevně doufám, že se nevidíme naposledy:)

Katka Němcová

S paní fotografkou a focením jsme byli maximálně spokojení, útulné prostředí, lidský přístup a skvělá domluva. 

Doporučujeme Hanka, Petr a Arnoštek


Fotografie jsou němé, ale ty od Petry mluví :-)

                                                                               David Pánek

Fotky dorazily v pořádku, jsou krásné a jsem ráda že jsem k Vám na focení dorazila, stálo to za to. Určitě najdu příležitost a ráda se nechám u Vás znovu fotit a vřele doporučuji všem. 

Lídie B.

S paní Petrou jsem byli neskutečně spokojeni. Milá, pohotová, nápaditá profesionálka. Fotky jsou nádherné, všem se moc líbí. A to to s námi nebylo jednoduché. 

Děkujeme moooc Witovi

Děkujeme moc za skvělý přístup paní fotografky, příjemné prostředí ateliéru, trpělivost při focení a především za krásnou památku na letošní Vánoce v podobě ideálních vánočních rodinných fotek. Přejeme mnoho spokojených zákazníků :-)

Sylva a Petr Sedláčkovi


Jsme moc spokojení. Krásné fotky, dobrá komunikace, vše prima :o ... Grunbergrovi

 Foceno s láskou © 2013 FotoAteliér Petra - Petra Rusková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!