Svatební

.

Klára a Honza

Monika a Tom

Šárka a Richard

Tento den Šárky a Richarda byl plný kouzelných okamžiků. 

Jana a David

Začíná nám jaro, příroda se probouzí a další pár šup rovnou do toho. Zpočátku oba nervózní, ale když si řekli své ANO, hned se rozesmáli, uvolnili a začali si svůj den patřičně užívat. Krása, pohoda a harmonie :-)


Petra a Tomáš

další zimní svatbyčka
Moc času na focení jsem neměla, ale i pouhé zachycení svatebního obřadu a pár okamžiků po něm byly plné sluníčka a stály za to. 
Tááák, a už jsou svoji 

Karolín a Honza

Leden je tady a svatební sezóna pro nový rok začíná. Týden před svatbou napadala spousta sněhu a my jsme se těšili na sobotní koulovačku po slavnostním ANO. Sníh nám zůstal, svatební atmosféra úžasná.  

Byla jsem moc ráda součástí vaší a mé první zimní svatbičky. Přeji vám velké štěstíčko napořád.


Petra + Michal

už třetí letošní svatba na které jsem s tím neuvěřitelným přívalem deště. 

Příval deště = nekonečný příval štěstí <3
Déšť, štěstí a odpolední sluneční paprsky připravené přímo pro focení.
Děkujeme :-) 

Petra + Patrik 

... ááách, tento den si Peťka a Patrik užili pěkně v relaxu. Sluníčko, jejich Ano, prstýnky, pusa, pouta, procházka přímo v poli a kochání se bříškem ..... už se nemůžou miminečka dočkat. Přeji vám Peťko a Patriku nádherné miminko a stále tak láskyplný vztah.

Veronika a Richard

Léto je už skoro za námi ale horko je pořád nekonečné. Od rána sluníčko moooc hřeje a posílá všem letní atmosféru. Veronika i Richard byla celý den plní energie a i přes to nekonečné horko si svůj den užívali                                        naplno.                               Veronika+Richard = nekonečná energie= nekonečná láska


2 M = Míša + Mojmír

...další svatba plná deště. Svatba Míši, Mojmíra a jejich princezny Stelinky. Svatba byla plná shonu, prchání před velkými kapkami deště, péče o malou princeznu a hledání aspoň chvilky pro focení bez deště. I přesto to byla krásná svatba a já děkuji za možnost být u toho s Vámi. 

18.8.2018 - Nikol a Jirka

Nikol a Jirka byli celý den jeden pro druhého. Příjezd k obřadu byl ve starodávné autě, obřad byl úplná srdcová záležitost a na hostině v Polsku vše pokračovalo s romantickou atmosférou. Byl to kouzelný den 18.8.18 a mohla jsem být jeho součástí. <3

      Zuzka a Patrik             Svatba Zuzky a Patrika byla nádherná. Patrikův příjezd na obřad byl v čele motorkářské kolony a s pořádným hlukem. Zuzka přijela vozem a od obřadu se už spolu tulili ve starodávném autě. Den byl plný sluníčka které se střídalo s hustým deštěm, a napršelo jim hoooodně štěstí. Děkuji za pozvání na Vaší svatbičku, byla jsem moc ráda její součástí .

  Svatba přímo na Landeku    Jak vypadá svatba dvou vojáčků? ... no  vlastně vojáka a vojandy ;-)  Byla to industriální svatba přímo na  bývalém dole Landek  - stroje, cihly, těžební klece, ale taky i velký kus romantiky v podání novomanželů. Svatební hostinu pak trávili v nedaleké hájovně uprostřed lesa - stromy, zvířátka a vůně přírody.  Přeji Vám lásku a štěstí napořád.

            Kiki + Miri           

Úžasná svatba  :-)  Kiki a Miri už svůj společný život začali před svatbou. Mají i malou princezničku, která ve svatební den byla samozřejmě u toho a zářila jak malé sluníčko. Od rána jim spadlo z nebe móóóc štěstí a i v takovém počasí si svůj den báječně užívali a my všichni s nimi. Děkujeme, a to štěstí co Vám napršelo užívejte s láskou celý svůj život <3 

          Veronika a Martin               Báječná !!! Svatba dokonalá v každém detailu. <3 Veronika byla překrásná nevěsta a Martin projevy své lásky nešetřil.  Velká svatby plná pohodových lidiček. Přeji Vám, ať Vám to takto vydrží napořád - nekonečná pohoda, láska a štěstí.

            Donka + Dalibor                   Začalo to na lodi. Dva mladí lidé, teplo, moře a sluníčko, zkrátka láska na první pohled, a tak jim to i zůstalo. Byla to svatba plná romantiky  a  tááák jsem si to i já s nimi pěkně užila. 

            Aprílová svatba             Pro mě velmi rychlá svatba - obřad, proběhnutí zahrady u Stonavského zámku, oběd a tradá.... pro mě svatba skončila, ale nová  stonavská rodinka si ten den zaslouženě užila až do konce. Přeji moc štěstíčka v novém bydlení jako kompletní rodinka. <3   

             Žanet + Tom                Tahle Aprílová svatba byla plná  pusinek a objetí. Bylo těžké udělat fotku bez polibku. Žanet řekla:  ,, Když Tom je tak hodný a miluji ho,, ... to prostě není co řešit. :-)        Žanet a Tome, ať  ta láska vydrží celý váš  život.  

          Lucka a Radek        Jednou větou řečeno: ,,Svatba dokonalá ve všech detailech,,    Ranní probuzení na golfovém hřišti, obřad pod širým nebem a hostina venku na Slunečnici - penzion na Jižní Moravě.

Lucko, Radku, přeju Vám lásku napořád

              Katka + Michal                  Na svou svatbu k nám na Sever přijela Kateřina s Michalem až z matičky Prahy. Chtěli svůj den oslavit s celou svou velkou  rodinou . Den to byl úžasný. Slunce, voda a      pohoda se nesla celým svatebním dnem.        Od teď už jenom spolu K+M

            Lenka a David                   Svatební přípravy začínaly brzy ráno. Pražský hrad ještě spal, ale na nikom ze svatebčanů nešlo poznat, že je tak brzy. Rozezněly se varhany v Katedrále sv. Víta, a Lenka s Davidem si řekli své ANO. Je to kouzelný pár a jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí jejich kouzelného dne jako z pohádky. 

              Monika a Jirka            Monika a Jirka jsou spolu už dlouho, mají i svou malou princeznu. Jejich vztah je stále plný lásky a tak se rozhodli jej zpečetit.  Slavilo se náramně a dlouho do noci plné hvězd. Ať Vám hvězdičky svítí stále tak krásně jako ve Váš velký den. 

              Vendy a Aleš                Tento svatební den začal dámskou ranní jízdou u Vendyny maminky. Úžasná atmosféra s raní jízdy se  nesla celým svatebním dnem i v přítomností pánský protějšků. Jedním slovem, byla to KRÁSA. Život je prostě krásnou jízdou, tak je třeba si ji pořádně užít <3 

               Míša + Jirka                Je to krásný mladý pár, žijící už spolu. Mají  se mooooc rádi. Tímto dnem svůj svazek             zpečetili a odteď mají i stejné příjmení.         Láska je kouzelná

           Marcelka a Radek             Na této svatbičce jsem byla jen krátce na zachycení obřadu a pár chvilek po něm, ale bylo jasné, že je tady lásky ,,kopec,,                    Marcelko a Radku, jen tak dál  <3